Djeco

Puzzle duo - Vozila
79,00kn Bez poreza: 79,00kn

Djeco set puzzli Vozila. Set se sastoji od 6 slagalica, a svaka se sastoji od 2 puzzle. Spajanjem pu..

Stavi u košaricu
Set za igru - Sushi
179,00kn Bez poreza: 179,00kn

Djeco zabavni set dolazi u kutiji ukrašenoj kao restoran, a u setu dolaze sushi za slaganje, štapići..

Djeco puzzle Džungla
99,00kn Bez poreza: 99,00kn

Djeco puzzle Džungla sastoje se od 35 komada. Uz njih dolazi i poster koji pomaže u slaganju a može ..

Djeco Šah
119,00kn Bez poreza: 119,00kn

Klasična igra za dva igrača. Potiče razvoj pamćenja, koncentracije i logike.Dimenzije igraće ploče: ..

Djeco skriveni dnevnik Oana

Djeco skriveni dnevnik s magičnom tintom koja se vidi pod svjetlom na olovci. 88 stranica. Prib..

Djeco Set društvenih igara
259,00kn Bez poreza: 259,00kn

Djeco set društvenih igara krije 12 klasičnih igara za 2-4 igrača. Od igara sadrži: Čovječe ne ljuti..

Djeco igra Potapanje brodova
149,00kn Bez poreza: 149,00kn

Djeco Potapanje brodova klasična je društvena igra. U kutiji se dobije: 2 seta od 5 brodova, 2 magne..

Djeco mini puzzle Croco
39,00kn Bez poreza: 39,00kn

Naš veseli Croco uživa u ljetnoj idili! Palme, luftić, suncobran i sladoled dobitna su kom..

Djeco mini puzzle Elvira

Pravi proljetni prizor odvija se u vrtu male princeze Elvira. S kim se to Elvira sprijateljila,..

Djeco dječji kišobran-roboti

Vani pljušti, a vi ste baš mislili provozati svoj novi bicikl? Dajte ipak šansu zabavi na kiši. ..

Puzzle duo - mama i beba

Set se sastoji od 12 slagalica po dvije puzzle. Uz učenje o životinjama, Vaši najmlađi će također ra..

Djeco kofer za uređivanje
229,00kn Bez poreza: 229,00kn

U ovom preslatkom rozom koferu možete naći ruž za usne, parfem, češalj, gumice, špangice. Naravno tu..

Snježna kugla/noćna lampa balerina
379,00kn Bez poreza: 379,00kn

Pokretanjem mehanizma lampa svijetli i pokreće snijeg.Lampa ima timer koji se gasi nakon 45 minuta.P..

Memory - ribice
75,00kn Bez poreza: 75,00kn

Memory se sastoji od 15 parova ribica koje je potrebno spojiti. Ova igra je odlična za razvoj koncen..

Kocke za slaganje s gumenim životinjama
169,00kn Bez poreza: 169,00kn

Igračka se sastoji od 6 životinjica i njihovih kućica. Kocke su izrađene od tvrdog kartona a životin..

Glazbena kutija - kočija
209,00kn Bez poreza: 209,00kn

Glazbena kutija je izrađena od kvalitetnog drvenog materijala. U kutiji se nalazi veliki pretinac za..

Snježna kugla/noćna lampa jednorog
329,00kn Bez poreza: 329,00kn

Djeco piramida za slaganje -šumske životinje
139,00kn Bez poreza: 139,00kn

Set se sastoji od 10 kocaka napravljenih od trvdog kartona. Oslikane su šarenim šumskim životin..